KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10928643
nr 1092 8643
Oidentifierad Konstnär, 1900-talets början, Blomsterstilleben, signerad Emile, duk, 100x80. Utställd Ekströms, Mässhallen, Kungsträdgården 3, 1940-tal
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 februari 2017
kl 20:32:31
27/2 18:29:09