KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16993143
nr 1699 3143
Oidentifierad konstnär. ”Gotska Sandön”. Signerad Gustafsson. Olja på duk, 70x100 cm, yttermått inklusive ram: 73x102 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 maj 2025
kl 20:17:34
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr