KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5704164
nr 570 4164
Monogramsignerad, 1800-tal, 30x24
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 9 mars 2009
kl 19:28:20
900 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.400 kr
nr 570 4164
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 1.500 kr |
måndag 9 mars 2009 |