ART / Oil paintings / Oil painting 5704164
nr 570 4164
OIL PAINTING
Lenght: ()
Monogramsignerad, 1800-tal, 30x24
1000
SEK 1500
Monday Mars 9 2009
at 19:28:20
900 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.400 kr