KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15962002
nr 1596 2002
Mona Seilitz
(1943-2008), Sverige
Oljemålning, "Skilsmässa". Signerad. Olja på duk, bildmått: 68x48 cm, yttermått inklusive ram: 78x58
Mona Seilitz, svensk skådespelare och målare född 1943, död 2008.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 februari 2024
kl 19:25:06
2/2 10:47:41
Mona Seilitz
Läs mer om Mona Seilitz