KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16428075
nr 1642 8075
Mona Seilitz
(1943-2008), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Kärlekspar", ej ramad. Olja på duk, 73x60 cm, oramad
Mona Seilitz, svensk skådespelare och målare född 1943, död 2008.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 september 2024
kl 18:01:18
13/9 00:56:26
100 kr
16/9 17:44:21
Mona Seilitz
Läs mer om Mona Seilitz