KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15962003
nr 1596 2003
Mona Seilitz
(1943-2008), Sverige
Oljemålning, 2Kärlekspar". Signerad, oramad. Olja på duk, bildmått: 73x60 cm
Mona Seilitz, svensk skådespelare och målare född 1943, död 2008.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 februari 2024
kl 19:25:06
3/2 23:01:05
Mona Seilitz
Läs mer om Mona Seilitz