KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14325316
nr 1432 5316
Mats Nilsson. Signerad, daterad 46, blomsterstilleben. Olja på duk, 26x34cm, yttermått inklusive ram: 51x42cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:48:35
22/11 20:00:47