KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914277

nr 1391 4277

Leif Robert Eriksson

(f. 1939), Sverige

Oljemålning, Leif Robert Eriksson (f. 1939), Sverige. Signerad a tergo, "Mälar-skiss". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 17x20 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 19 april 2021
kl 18:20:39