KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16336078

nr 1633 6078

Juho Suni

(1921-1992), Sverige

Oljemålning, Signerad, kvinna med skulptur. Olja på pannå, 34x23 cm, yttermått inklusive ram: 46x35 cm

Juho Suni, svensk bildkonstnär född 1921, död 1992.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 21:43:18)
Uppdatera
Visning

fredag 26/7, lördag 27/7, söndag 28/7 och måndag 29/7

Auktionen
avslutas:

måndag 29 juli kl 18:36:07

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
16/7 22:41:50 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Juho Suni

Läs mer om Juho Suni