KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14823065
nr 1482 3065
Johan Heijer
(1876-1961), Sverige
Oljemålning, Signerad, kvinna. Olja på duk, 54x44 cm, yttermått inklusive ram: 65x56 cm
Johan Heijer, svensk bildkonstnär född 1876, död 1961.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 20:32:33
15/8 07:48:57