KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13429081
nr 1342 9081
Johan Arvall
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, "Tjäderspel", Signerad. Olja på duk, 50x60 cm
Johan Arvall, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:43:38
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr