KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16915096

nr 1691 5096

Inger Rydén (f. 1944), Sverige. "snö promenad". Signerad. Olja på duk, 38x33 cm, yttermått inklusive ram: 48x48 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 31 mars 2025
kl 18:16:50