KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15385461

nr 1538 5461

Hristo Todorov (1935-2015), Monogramsignerad. Olja på pannå, 33x28 cm, yttermått inklusive ram: 39x34 cm

Utrop:

600 kr

måndag 1 maj 2023
kl 18:57:51