KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12277130

nr 1227 7130

Hampe Svanberg (1883-1961), Sverige. Stilleben, Signerad Hampe -48. Olja på duk, 55x64 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 januari 2019
kl 18:36:33

3/1 10:44:27 1      Vinnande bud