KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14024011

nr 1402 4011

Gustav Adolf Kuntz, efter. Ej signerad. Olja på duk, 62x34cm, yttermått inklusive ram: 77x50cm

Kondition: färglbortfall, skadad

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 7 juni 2021
kl 18:14:17