KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14052206

nr 1405 2206

Gurli Kuylenstierna

(1866-1957), Sverige

Oljemålning, Signerad, stilleben. Olja på pannå, 17x13, yttermått inklusive ram: 25x20 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 21 juni 2021
kl 19:16:48

  • Tema
  • 21 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Gurli Kuylenstierna

Läs mer om Gurli Kuylenstierna