KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14896142
nr 1489 6142
Gunnar Nordström
(f. 1921), Sverige
Oljemålning, Klippor. Signerad. Olja på duk, 91x75 cm, yttermått inklusive ram: 95x100 cm
Gunnar Nordström, svensk målare född 1921.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:34:49
300 kr
350 kr
600 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr