KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11755085

nr 1175 5085

Gudrun Arninge

(1912-1994), Sverige

Oljemålning, Modell. Signerad, daterad 1960. Olja på duk, 46x40 cm

Gudrun Arninge, född 1912 i Arvika, död 1994, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 april 2018
kl 19:33:42

16/4 13:33:21 1      Vinnande bud

Gudrun Arninge

Läs mer om Gudrun Arninge