KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16773102
nr 1677 3102
Göte Long
(1914-1993), Sverige
Oljemålning, Solstolar och figurer vid strand. Signerad. Olja på duk, 38x59 cm, yttermått inklusive ram: 49x70 cm
Göte Long, svensk bildkonstnär född i Karlskrona 1914, död 1993 .
Utrop:
600 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 3 februari 2025
kl 20:48:06
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
Göte Long
Läs mer om Göte Long