KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12297637

nr 1229 7637

Erik Osslund

(1913-1982), Sverige

Oljemålning, Kust, Signerad. Olja på pannå, 34x40

Erik Osslund, svensk målare född i Göteborg 1913, död 1982.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 21 januari 2019
kl 20:29:04

21/1 20:22:44 1      Vinnande bud

Erik Osslund

Läs mer om Erik Osslund