KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14885446
nr 1488 5446
Erik H Olson
(1909-1995), Sverige
Oljemålning, Motiv från norditalien. Signerad. Olja på pannå, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 50xz60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 september 2022
kl 20:49:10
1/9 23:24:28
Erik H Olson
Läs mer om Erik H Olson