KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13431004

nr 1343 1004

Emil Hellbom

(1895-1969), Sverige

Oljemålning, Kornhamnstorg, Signerad. Olja på pannå, 44x36 cm

Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 18:09:54

  • Tema
  • 24 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Emil Hellbom

Läs mer om Emil Hellbom