KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13371035

nr 1337 1035

Elna Jacobsson

(1894-1985), Sverige

Oljemålning, Elna Jacobsson (1894-1985), "Positano". Signerad. Olja på pannå, 14x10 cm

Elna Jacobsson, svensk bildkonstnär född 1894, död 1985.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 juli 2020
kl 20:09:48

1/7 01:30:40 1      Vinnande bud

Elna Jacobsson

Läs mer om Elna Jacobsson