KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13371035
nr 1337 1035
Elna Jacobsson
(1894-1985), Sverige
Oljemålning, Elna Jacobsson (1894-1985), "Positano". Signerad. Olja på pannå, 14x10 cm
Elna Jacobsson, svensk bildkonstnär född 1894, död 1985.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:09:48
1/7 01:30:40
Elna Jacobsson
Läs mer om Elna Jacobsson