ART / Oil paintings / Oil painting 13746562

nr 1374 6562

OIL PAINTING

Eleonora Lindstöm (1852-1929). Kopia, porträtt föreställande Olof Rudbeck d ä. Signed, dated 1902. Oil on canvas, 125x99 cm,

Eleonora Lindstöm (1852-1929). Kopia, porträtt föreställande Olof Rudbeck d ä. Signerad, daterad 1902. Olja på duk, 125x99 cm

2600

SEK 3800

Monday January 25 2021
at 19:28:01