KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759063
nr 1575 9063
Dick Ljunggren
(f. 1951), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, ej ramad. Olja på dukmått 30x30 cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 19:27:58
28/10 11:35:10
100 kr
30/10 16:59:05