KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4947828

nr 494 7828

Charles Thomas Bale, sign. Stilleben med frukter i korg och fåglar. 1800-tal 60x50

Utrop:

10.000 kr

Såld:

16.600 kr

måndag 5 november 2007

Signe Persson-Melin (f. 1925)