KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143396

nr 1514 3396

Carl-William Hammar (f. 1918), Stilleben, Signerad. Olja på pannå, 24x32 cm, yttermått inklusive ram: 41x49 cm

Utrop:

400 kr

måndag 9 januari 2023
kl 20:12:38