KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413038

nr 1441 3038

Bror Ljunggren

(1884-1939)

Oljemålning, Bror Ljunggren (1884-1939), Signerad, gårdsmotiv. Olja på pannå, 18x23cm, yttermått inklusive ram: 29x34cm

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 10 januari 2022
kl 18:52:41