KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17132400

nr 1713 2400

Bror Forsell (1883-1959), Sverige. "Holland". Signerad. Olja på duk, 49x60 cm, yttermått inklusive ram: 73x85 cm

Kondition: skadad ram

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 14 juli 2025
kl 20:31:17