KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16673014
nr 1667 3014
Bojana Radovic
(f. 1980), Sverige
Oljemålning, "Nostalgirum, Sambo". Signerad a tergo. Olja på duk, 50x61 cm, yttermått inklusive ram: 52x63 cm
Bojana Radovic Fellsman, svensk bildkonstnär född 1980.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 december 2024
kl 19:14:50
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
9 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer