KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407251
nr 1340 7251
Björn Berg
(1923-2008), Sverige
Oljemålning, Signerad, 1945, porträtt. Olja på duk, 54x44cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 20:55:34
7/8 19:03:48
Björn Berg
Läs mer om Björn Berg