KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13371156
nr 1337 1156
Birgit Eriksson Jons Birgit
(1926-1994), Sverige
Oljemålning, "Fönster utåt Havet", Signerad. Olja på pannå, 72x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:55:52
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)