KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14487255

nr 1448 7255

Bert ”Målare” Atterving, Signerad. Olja på duk, 72x59, yttermått inklusive ram: 75x62 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 februari 2022
kl 18:53:02

11/2 09:00:40 1      Vinnande bud