KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229408

nr 1522 9408

Axel Nipstad

(1901-1953), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 57, Fjällandskap. Olja på pannå, 45x60 cm, yttermått inklusive ram: 56x70 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 20 februari 2023
kl 18:27:29

Axel Nipstad

Läs mer om Axel Nipstad