KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16285305

nr 1628 5305

Arvid Andersson

(f. 1934), Sverige

Oljemålning, "Rödhake". Signerad. Olja på pannå, 26x34 cm, yttermått inklusive ram: 37x45 cm

Arvid Andersson, svensk målare född 1934.

måndag 17 juni 2024
kl 19:38:59

Arvid Andersson

Läs mer om Arvid Andersson