KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15103160

nr 1510 3160

Annika Jauhola. Signerad, daterad 86, "Man vid bord". Olja på duk, yttermått inklusive ram: 52x47 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 12 december 2022
kl 19:08:54

  • Tema
  • 12 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer