KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15103032
nr 1510 3032
Anita Nilsson, "Den glades trädgård". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 39x47 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:37:38
700 kr
800 kr
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer