KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14278290

nr 1427 8290

Agnes Ahlberg

(1896-1972), Sverige

Oljemålning, "Dopet", monogramsignerad. -73, Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 63x73

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 20:48:58

24/10 03:56:46 1      Vinnande bud

Agnes Ahlberg

Läs mer om Agnes Ahlberg