KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13693183

nr 1369 3183

A Hedlund. Signerad, "Stockholms Stadshus", 1973. Olja på duk, 29x59cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 21 december 2020
kl 20:12:31

21/12 18:46:57 1      Vinnande bud