GLASS & CERAMICS / Ceramics / Offerfat på fot 4457327

nr 445 7327

Offerfat på fot

Lenght: ()

Kina, 1800-tal, höjd: 8 dia 19, (nagg)

100

SEK 150

Monday January 8 2007
at 16:16:00

29/12 10:37:48 1      100 kr
8/1 15:20:54 2      Vinnande bud