![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Näsduk / textiltavla 11834075
*
nr 1183 4075
Näsduk / textiltavla
1950-tal, "Musicbox", 30x30
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 21 maj 2018
kl 19:04:23
- Tema
21 maj
Retro
På vår populära retroauktion 21 maj samlar vi läckra designföremål med fokus på 50/60-talet. Bland annat konst och design av Jens Quistgaard, Berndt Friberg, Lisa Larson, Stig Lindberg, Karl Erik Ekse ...
Läs mer om Retro
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: näsduk textilier textiltavla vintage
-
6294 Gardiner
ett par + 3 kuddar, Jobs handtryck, modell "Tulpan..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:17
-
6158 Gardiner
ett par, 200x116, Linne, Josef Frank (1885-1967), ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:23
-
6329 Gardiner
Ett par, linne, 130x215 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:30
-
6465 Linneduk
+ handdukar, Hellinne, 185x145, (2 st handdukar)
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:25
*
Näsduk / textiltavla
Läs mer om Retro
nr 1183 4075
Näsduk / textiltavla
1950-tal, "Musicbox", 30x30
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 21 maj 2018 |
- Tema
21 maj
Retro
På vår populära retroauktion 21 maj samlar vi läckra designföremål med fokus på 50/60-talet. Bland annat konst och design av Jens Quistgaard, Berndt Friberg, Lisa Larson, Stig Lindberg, Karl Erik Ekse ...![](/tema/themes/{85875B7A-BAA7-4ED6-BDD9-9A61F10A2745}_183x97.jpg)
Läs mer om Retro
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: näsduk textilier textiltavla vintage
-
6294 Gardiner
ett par + 3 kuddar, Jobs handtryck, modell "Tulpan..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:17 -
6158 Gardiner
ett par, 200x116, Linne, Josef Frank (1885-1967), ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:23 -
6329 Gardiner
Ett par, linne, 130x215 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:30
-
6465 Linneduk
+ handdukar, Hellinne, 185x145, (2 st handdukar)
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:25