MISCELLANEOUS / Toys / Teddy bear 6776015

nr 677 6015

TEDDY BEAR

length: 20, troligen Steiff,

längd: 20, troligen Steiff

Condition: slitage, skador

100

SEK 100

Monday January 24 2011
at 17:20:29

24/1 14:44:25 1      Vinnande bud