MISCELLANEOUS / Rugs / N.v persisk 3491013
nr 349 1013
N.v persisk
Lenght: ()
antik, 112x384, reducerade kortsidor, jämnt ställvis hårdare slitage, senare langett, lagning. Reduced sides, some wear partly heavier, repair.
Withdrawn
Sunday February 27 2005
at 17:00:00
Feb 27
TEMA Orientaliska mattor 1
Har du en eller flera äldre el
Read more about TEMA Orientaliska mattor 1