MÖBLER / Bord / Mössbord 14378376
nr 1437 8376
Mössbord
1800-tal. Bredd: 120 cm. Djup: 59 cm, höjd: 58 cm
Kondition: slitage, skador, sprickor
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 december 2021
kl 20:20:52
300 kr
350 kr