ÖVRIGT / Diverse / Mortel 15643155
nr 1564 3155
Mortel
Gjutjärn, Signerad HF, Hälleforsnäs Bruk, 1800-tal, diameter: 26, höjd: 25 cm
Kondition: saknar stöt slitage
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 september 2023
kl 18:39:17
17/9 19:50:45