ÖVRIGT / Mattor / Mattor 6252333
nr 625 2333
Mattor
2 st, Semiantika anatoler, ca 100x150
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 februari 2010
kl 19:22:04
100 kr
150 kr
400 kr
300 kr