MISCELLANEOUS / Rugs / Oriental rugs 5828251

nr 582 8251

ORIENTAL RUGS

2 st, Pakistan, c: a 100x200, slitage, skador.

2st, Pakistan, c:a 100x200

Condition: slitage, skador

100

SEK 100

Monday May 11 2009
at 18:34:18

9/5 12:04:09 1      Vinnande bud

Pakistanska mattor