Ã–VRIGT / Mattor / Mattor 12487503

nr 1248 7503

Mattor

Kina, 2 st kina, 43x80 respektive 56x108

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 april 2019
kl 18:18:44

10/4 12:01:05 1      250 kr
14/4 18:56:48 2      Vinnande bud