MISCELLANEOUS / Rugs / Oriental rug 6205319
nr 620 5319
ORIENTAL RUG
Mahal, cirka 200x300, wear, repairs.
orientalisk, Mahal, cirka 200x300
Condition: slitage, lagningar
2000
SEK 2800
Monday January 25 2010
at 16:00:00
1.600 kr
1.900 kr
2.100 kr
2.500 kr
2.700 kr