MISCELLANEOUS / Rugs / Oriental rug 10378133
nr 1037 8133
ORIENTAL RUG
antik, Anatol, växtfärger, 167x110, slitage, skador.
orientalisk, antik, Anatol, växtfärger, 167x110
Condition: slitage, skador
800
SEK 250
Monday May 16 2016
at 19:52:44
100 kr
200 kr